witamy na www.kmpk.cba.pl
1
Junikowo – Grunwaldzka – Reymonta – Hetmańska – Żegrze – Chartowo – Piaśnicka – trasa na Franowo – Franowo
2
Dębiec PKM – 28 Czerwca 1956 r. – Hetmańska – Głogowska – Roosevelta – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Dąbrowskiego – Ogrody
3
linia zawieszona
4
Połabska – Al. Solidarności – Murawa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski – Wolnica – Małe Garbary – Estkowskiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Zamenhofa – Starołęcka – Starołęka PKM
5
Unii Lubelskiej – Unii Lubelskiej – Żegrze – Chartowo – Trasa Kórnicka – Kórnicka – Mostowa – Dowbora-Muśnickiego – Lewandowskiej – pl. Wiosny Ludów – Strzelecka – Królowej Jadwigi – Matyi – Głogowska – Górczyn PKM
6
Miłostowo – Warszawska – Jana Pawła II – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Roosevelta – Bukowska – Grunwaldzka – Junikowo
7
Zawady – Podwale – Jana Pawła II – Zamenhofa – Hetmańska – Reymonta – Przybyszewskiego – Dąbrowskiego – Ogrody
8
Górczyn PKM – Głogowska – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski – Wolnica – Małe Garbary – Estkowskiego – Wyszyńskiego – Warszawska – Miłostowo
9
Starołęka Mała – Starołęcka – Zamenhofa – Jana Pawła II – Kórnicka – Mostowa – Dowbora-Muśnickiego – Lewandowskiej – pl. Wiosny Ludów – Strzelecka – Królowej Jadwigi – Górna Wilda – Wierzbięcice – Matyi – Roosevelta – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Małopolska – Wołyńska – Winiarska – Trasa Piątkowska – Piątkowska
10
Błażeja – Al. Praw Kobiet – Naramowicka – Przełajowa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Głogowska – Hetmańska – 28 Czerwca 1956 r. – Dębiec PKM
11
Piątkowska – Trasa Piątkowska – Winiarska – Wołyńska – Małopolska – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Głogowska – Hetmańska – Unii Lubelskiej – Unii Lubelskiej
12
Starołęka PKM – Starołęcka – Zamenhofa – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Głogowska – łącznik Głogowska-Zachodnia – trasa PST – Os. Sobieskiego
13
Junikowo – Grunwaldzka – Bukowska – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski – Plac Wielkopolski
14
Górczyn PKM – Głogowska – łącznik Głogowska-Zachodnia – trasa PST – Os. Sobieskiego
15
Budziszyńska – Grunwaldzka – Bukowska – Roosevelta – trasa PST – Os. Sobieskiego
16
Franowo – trasa na Franowo – Piaśnicka – Trasa Kórnicka – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Estkowskiego – Małe Garbary – Wolnica – pl. Wielkopolski – 23 Lutego – pl. Ratajskiego – Mielżyńskiego – Fredry – Roosevelta – trasa PST – Os. Sobieskiego
17
Starołęka PKM – Starołęcka – Hetmańska – Żegrze – Chartowo – Trasa Kórnicka – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Estkowskiego – Małe Garbary – Wolonica – pl. Wielkopolski – 23 Lutego – pl. Ratajskiego – Mielżyńskiego – Fredry – Dąbrowskiego – Ogrody
18
Franowo – trasa na Franowo – Piaśnicka – Trasa Kórnicka – Jana Pawła I – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Roosevelta – Dąbrowskiego – Ogrody