Junikowo – Grunwaldzka – Reymonta – Hetmańska – Żegrze – Chartowo – Piaśnicka – trasa na Franowo –
Franowo
Dębiec PKM – 28 Czerwca 1956 r. – Wierzbięcice – Matyi – Towarowa – Święty Marcin – Zwierzyniecka – Kraszewskiego – Dąbrowskiego –
Ogrody
Błażeja – al. Praw Kobiet – Naramowicka – Przełajowa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Bukowska – Grunwaldzka –
Budziszyńska
linia zawieszona
linia zawieszona
Miłostowo – Warszawska – Jana Pawła II – Bolesława Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Roosevelta – Bukowska – Grunwaldzka –
Junikowo
Połabska – Al. Solidarności – Murawa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski – Wolnica – Małe Garbary – Estkowskiego – Wyszyńskiego – Jana Pawła II – Zamenhofa – Hetmańska – Reymonta – Przybyszewskiego – Dąbrowskiego –
Ogrody
Unii Lubelskiej – Unii Lubelskiej – Hetmańska – Zamenhofa – Bolesława Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski – Wolnica – Małe Garbary – Estkowskiego – Wyszyńskiego – Warszawska –
Miłostowo
Dębiec PKM – 28 Czerwca 1956 r. – Górna Wilda – Królowej Jadwigi – Strzelecka – pl. Wiosny Ludów – Podgórna – Al. Marcinkowskiego –
Aleje Marcinkowskiego
Błażeja – al. Praw Kobiet – Naramowicka – Przełajowa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Matyi – Wierzbięcice – 28 Czerwca 1956 r. –
Dębiec PKM
Piątkowska – Trasa Piątkowska – Winiarska – Wołyńska – Małopolska – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Głogowska – Hetmańska – Unii Lubelskiej –
Unii Lubelskiej
Starołęka PKM – Starołęcka – Zamenhofa – Bolesława Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Głogowska – trasa PST –
Os. Sobieskiego
Aleje Marcinkowskiego – Al. Marcinkowskiego – Podgórna – Lewandowskiej – Dowbora-Muśnickiego – Kórnicka – Jana Pawła II – Zamenhofa – Starołęcka –
Starołęka PKM
Dębiec PKM – 28 Czerwca 1956 r. – Hetmańska – Głogowska – trasa PST –
Os. Sobieskiego
Budziszyńska – Grunwaldzka – Bukowska – Roosevelta – trasa PST –
Os. Sobieskiego
Aleje Marcinkowskiego – Św. Marcin – Roosevelta – trasa PST –
Os. Sobieskiego
Zawady – Podwale – Jana Pawła II – Wyszyńskiego – Estkowskiego – Małe Garbary – Wolonica – pl. Wielkopolski – 23 Lutego – pl. Ratajskiego – Mielżyńskiego – Fredry – Dąbrowskiego –
Ogrody
Franowo – trasa na Franowo – Piaśnicka – Chartowo – Żegrze – Hetmańska – Zamenhofa – Bolesława Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Matyi – Roosevelta – Dąbrowskiego –
Ogrody
Piątkowska – Trasa Piątkowska – Winiarska – Wołyńska – Małopolska – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Fredry – Mielżyńskiego – pl. Ratajskiego – 23 Lutego – pl. Wielkopolski –
Pl. Wielkopolski